UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kępno - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pijany kierowca zatrzymany w Kępnie z powodu zgłoszenia


W Kępnie doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy, który miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Interwencja była możliwa dzięki zgłoszeniu zaniepokojonego obywatela. 49-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy, odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, a grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja zwraca uwagę na znaczenie reagowania na niebezpieczne sytuacje na drogach.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca, kiedy to około godziny 08:00 dyżurny kępińskiej policji otrzymał informację o kierowcy poruszającym się samochodem marki Renault. Osoba zgłaszająca zauważyła, że mężczyzna jest ewidentnie pod wpływem alkoholu. Po otrzymaniu informacji, patrole policyjne natychmiast ruszyły na miejsce zdarzenia.

W wyniku podjętych działań policyjnych, wskazany kierowca został szybko zatrzymany. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna znajdował się w stanie skrajnego upojenia alkoholowego. Policja podkreśla, jak istotne jest eliminowanie nietrzeźwych kierowców z ruchu drogowego, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Funkcjonariusze apelują, aby każdy, kto zauważy pijanych kierowców, reagował i informował o tym służby mundurowe.

Źródło: Policja Kępno


Oceń: Pijany kierowca zatrzymany w Kępnie z powodu zgłoszenia

Średnia ocena:4.48 Liczba ocen:17


Zobacz Także